0 546 823 73 41 izenbilisim@yahoo.com

         İsmail Zengin, 1991 yılında PTT’de Kablo TV bünyesine alınan ilk personellerden birisidir. İşçi olarak başladığı bu serüvende 1992 yılında PTT ile Türk Telekom ayrımında Kablo TV-Türk Telekom bünyesine geçmiştir. 1993 yılında emekli sandığına bağlanarak sözleşmeli personel olarak  2005 yılına kadar Kablo TV kontrol merkezinde sistem kontrolü, arıza ve bakımı görevlerini üstlenmiştir. 2005 yılında Türk Telekom’un özelleşme sürecinde Antalya’da tek, Türkiye’de ise sayılı personelle birlikte Türksat bünyesine geçiş yapmıştır. Bir çok personele pazarlama ve teknik eğitim desteği vermiştir. Birçok eğitime katılarak telekomünikasyon sektörünün her alanında kendisini geliştirmeye ve yetiştirmeye çalışmıştır. 2021 senesinde kendi ideallerini gerçekleştirmek adına emekliye ayrılmıştır. 1991 yılından bu yana edindiği tecrübeyi ve bilgiyi Kablo TV müşterilerine faydalı olabilmek için kullanmaya devam etmek istemiştir. Bu yüzden iZEN Bilişim’i kurarak telekomünikasyon sektörüne yeni bir sayfa açmıştır.

 

Misyonumuz

Kablo TV sahasında en iyilerinden olan hizmetimizin devamlılığının sağlanması için çalışmak ve çözümler üretilmesine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Tam müşteri memnuniyeti için müşterilerimize samimi ve kaliteli hizmet sunabilmektir. Sahada, müşteri sayısını olabildiğince arttırmak için çalışmaktır.

Yukarı kaydır